Tuesday, March 28, 2023
No menu items!
HomeBusinessЯк генерувати бізнес-ідеї.
- Advertisement -

Як генерувати бізнес-ідеї.

- Advertisement -

Говорячи про те, як генерувати бізнес-ідеї, більшість людей, які відкривають свій бізнес, зазвичай мають аха-момент.

Це момент, коли щось клацає в їхній голові, і вони відчувають, що це життєздатний бізнес-план. Є ті, кому пощастило придумати ідею, яка ніколи не була реалізована раніше.

Наприклад, одна подруга керує компанією під назвою lavender babies and mommas, і вона створює дитячі коляски, які зручні та безпечні як для матері, так і для дитини. Інноваційним у ньому є те, що він нічим не відрізняється від типової обгортки. Його носять так само, як і обгортку, але він більш комфортний і не ковзає, як обгортка. І її ідея не випливала з чогось, окрім любові до дітей. Таким людям, як вона, пощастило. Інші, яким не так пощастило, застрягли в будівництві, що дозволяє нам будувати наші ідеї.

Мене спрацювало те, що я вів щоденник, куди щодня писав 5 бізнес-ідей.

І шукав той, у якого, на мою думку, був х-фактор. Це може спрацювати, якщо вам пощастить.

Інші ідеї випливають із таланту. Наприклад, я вчився в школі на інженерно-будівельної роботи, і я вирішив створити власну будівельну компанію або будівельну фірму. Ви навчилися кодувати/програмувати, і ви створюєте власну ІТ-компанію, щоб надавати рішення для ваших клієнтів.

Тоді для інших це може бути спадковим. Сімейний бізнес може надихнути вас. Наприклад, ваша мама може бути швачкою, а ви вирішите бути модним стилістом або модним блогером. Це було тому, що одяг був дуже важливою частиною вашого дитинства.

Але я можу стверджувати, що найдовше працюють підприємці, які вірять, що вони або вирішують важливу проблему, або розширюють наступні межі людського існування.

Так само, як Ілон Маск і його компанія Tesla або chowberry, соціальне підприємство, яке купує продукти харчування, термін придатності яких ось-ось закінчиться, у великих роздрібних магазинах за зниженими цінами, щоб продати їх жителям малозабезпечених громад, щоб вгамувати голод.

Можу посперечатися, що власник chowberry або сам відчув якусь бідність, або був занадто близький, щоб йому було комфортно.

Або це може бути те, що ви пережили, чого ви ніколи не хотіли б статися з наступною людиною

Інший є. Досвід роботи. Це так життєво важливо. У Нігерії наш уряд вирішив збрехати молодим випускникам, більшість з яких не мають досвіду роботи, що вони можуть будувати бізнес.

Я вірю, якщо ти ніколи не був частиною команди. Ви не можете очолити команду. Але ви можете не погодитися.

Деякі успішні підприємці витрачають роки на роботу та розвиток своїх навичок і вирішують побудувати бізнес, який вирішує проблеми їхніх попередніх роботодавців та інших потенційних клієнтів, як вони.

Я дійсно не можу сказати, що підприємці думають не як працівники. Хоча є що вибрати, але їх фокус відрізняється

Це дуже популярно в нафтогазовому секторі, оскільки пенсіонери нафтових компаній зазвичай будують підприємства, які дозволяють цим компаніям видобувати, транспортувати або зберігати сиру нафту та інші види палива.

Якщо ви не працювали. Звідки ви знаєте, що перше, що потрібно зробити. Як ви берете на роботу, як ви знаєте, хто підійде на роль? Як ви вмієте спілкуватися з працівниками. Є багато речей.

І так, не забуваймо. Оскільки це типова нігерійська система.

Копіюємо ідеї. Раз ми бачимо, що цей бізнес працює на інших. Ми робимо це точно так само.

Я порядний блогер, коли вирішую писати. Але статті, які я написав, дали мені можливість бути поміченим, щоб отримувати гроші за виступ на заходах.

З появою соціальних мереж. Будь-що може бути бізнесом. Не спіть на велосипеді. Не грайте самі. Будьте активними. Побудуйте свій бізнес сьогодні!

У мене є друг, який любить їсти. Ніби це все, що вона може зробити. Просто їж.

Тепер різні ресторани платять їй за те, щоб вона прийшла і сфотографувала їхню їжу, перш ніж вона їсть, а також зробити огляд їжі. Вона дає їм трохи більше, знімаючи відео їхнього простору та арени їдальні. Весь процес від того, як вона заходить до того, як вона виходить.

Будь як мій друг, не їж у ресторані за власні гроші. Отримайте гроші за те, щоб поїсти в ресторані.

Інша справа – бути серед однодумців. Коли ви відвідуєте підприємницькі програми або перебуваєте в таких групах, ви можете легко генерувати ідеї, наприклад, шляхом обговорення з вашими колегами-підприємцями або під час лекції.

Крім того, завжди багато переглядайте в Інтернеті про бізнес і підприємництво, я отримую багато ідей звідти. Ви можете знайти ідею, яка працює в європейській чи африканській країні, і принести її в Нігерію, однак ви повинні підтвердити її, перш ніж заходити. У Нігерії використовується багато божевільних бізнес-моделей, отриманих із зарубіжних країн, і вони добре працюють

Здається, у неї багато підписників у соціальних мережах.

Це так вірно. Можливо, у вас є те, що ви хочете почати. Але друг чи знайомий з події може розповісти вам, як можна зробити те ж саме дуже новаторським способом.

На відміну від кожного фермера, який повинен володіти власною фермою, Farmcrowdy не володіє жодною фермою. Вони підтримують фермерів, які володіють землею з сільськогосподарськими ресурсами, і ділять прибуток між ними, фермером та інвестором, який вирішив інвестувати у ферму на свій вибір.

Що дуже схоже на Uber. Найбільша служба таксі без жодних таксі.

Вона повинна була його побудувати.

 

Резюме про те, як генерувати бізнес-ідеї

  1. Знак від Бога (Ага момент)
  2. Журнал бізнес-ідей
  3. Особиста/сумісна проблема.
  4. Набір талантів/навичок
  5. Ідея на основі досвіду роботи.
  6. Мережа/ Розвиток спільноти.
  7. Використання в соціальних мережах. (Інфлюенсер/блогер тощо)
RELATED ARTICLES
- Advertisement -
SCHOLARSHIP UPDATE

Be the First to hear about new Scholarships. Set a Reminder now. Never miss an Opportunity.

- Advertisement -

Most Popular